SHITET GARSONIERE NË LUNGOMARE, VLORË.

 • 25.000€
, Lungomare, Vlorë.
shitje

SHITET GARSONIERE NË LUNGOMARE, VLORË.

, Lungomare, Vlorë.
 • 25.000€

Details

 • Price: 25.000€
 • Size: 40 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697066662

Description

SHITET GARSONIERE NË LUNGOMARE, VLORË.

Prona ka një sipërfaqe totale prej 40 m2 dhe ndodhet në Lungomare, shumë pranë akademisë së marinës.
Organizohet në 1 ballkon, 1 dhomë gjumi dhe 1 tualet. Pallati ku ndodhet është i ri, me ndërtime cilësore, parkim dhe vendodhje shumë pranë detit.
Çmimi: 25000 Euro/total.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066662.

 • Address Lungomare, Vlorë.
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate