SHITET GARSONIERE ME PAMJE NGA DETI , VLORË .

  • 40.656€
,

Details

  • Price: 40.656€
  • Type: garsonier
  • Status: shitje

Description

SHITET GARSONIERE ME PAMJE NGA DETI , VLORË .

Pallati është ndërtim i ri dhe gjendet në një zonë të qetë në Lungomare .
Apartamenti ndodhet në katin e 1-rë banim me pamje të plotë nga deti.

Orientimi Perëndim.
Sipërfaqja totale e apartamentit : 36.96 m2.

Organizohet në :
1 Sallon + kuzhinë,
1 Tualet,
1 Ballkon.

Apartamenti është i ndriçuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

Çmimi: 40.656 Euro/total.

Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare