SHITET GARSONIERE, LUNGOMARE, VLORË

 • 41.032€
, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
shitje

SHITET GARSONIERE, LUNGOMARE, VLORË

, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • 41.032€

Details

 • Price: 41.032€
 • Size: 51 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355694035476

Features

Description

Apartamenti ka sipërfaqe totale 51.29 m² nga të cilat 38.66 m² është sipërfaqe banimi, 8.24 m² ballkon dhe 4.39 m² sipërfaqe e përbashkët, ndodhet në rrugën Lungomare shumë pranë detit. Organizohet në ballkon, dhomë gjumi, koridor dhe tualet. Orientimin e ka nga lindja, pallati është i ri me ndërtime cilësore , ka parkim dhe vendodhje shumë pranë detit. Për një vizitë në pronë na kontaktoni +355694035476

 • Address Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate