SHITET GARSONIERE E SAPO-INVESTUAR, TE RRUGA BARDHYL

 • 49.000€
, Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
shitje
, Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • 49.000€

Details

 • Price: 49.000€
 • Size: 28 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0695557770

Description

Shitet Garsoniere te Rruga Bardhyl, buze rruges bryesore, me nje siperfaqje 28m2.

Organizimi i Garsonieres: dhome gjumi dhe ambient ndenje & gatimi, 1 tualet.

Garsonierja eshte totalisht INVESTIM I RI, i mobiluar me nje interior te thjeshte dhe modern, i pajisura me elektroshtepiaket e nevojshme dhe i shtruar me parket cilesor.

Apartamenti ndodhet nje zone shume te aksesueshme, e cila te ofron shume sherbime perreth qe e ben qendrimin tuaj sa me te lehte dhe komod.

Lehtesisht e aksesueshme, BUZE RRUGES KRYESORE.

Mundesi shume e mire investimi per qiradhenie ditore Airbnb ose qira mujore per studente.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues & tarraca eshte e sapo izoluar

Orientim Perendim

I pajisur me DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR!

Na kontaktoni per me shume informacione!

 • Address Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
SS PROPERTIES
 • SS PROPERTIES