GARSONIERE E PABANUAR ME PARE NE BLLOK!! ID: Billion479

 • 59.000€
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

GARSONIERE E PABANUAR ME PARE NE BLLOK!! ID: Billion479

5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 59.000€

Details

 • Price: 59.000€
 • Size: 30 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET GARSONIERE E PABANUAR ME PARE NE BLLOK!!
ID: Billion479
Shitet super garsoniere e pabanuar me pare ne zonen e Bllokut. Eshte e sapoinvestuar dhe ka mobilim modern bashkekohor.Apartamenti ka punime mjaft cilesore , izolim akustik, sisteme hidraulike, instalime per sisteme qendrore kondicionimi. Ndodhet ne nje pallat te ri te mire-administruar,ne katin e 7-te te nje ndertese 8-te kateshe. Siperfaqja totale eshte 30m2. Orientimi eshte perendim dhe te ofron nje pamje te mrekullueshme. Per me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone kontaktoni ne +355692033500
https://billionrealty.al/property/1699/shitet-garsoniere-e-pabanuar-me-pare-ne-bllok-billion479.html

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate