Shitet Garsoniere 40.4m2 , kati 8 , pallat i ri me ashensor

shitje

Shitet Garsoniere 40.4m2 , kati 8 , pallat i ri me ashensor

Details

  • Property ID: 62055
  • Property Size: 40 m²
  • Room: 1
  • Bathroom: 1
  • Property Type: garsonier
  • Property Status: shitje
  • Mob / Tel: +355 69 566 2209

Description

Shitet Garsoniere
40.4m2 , kati 8 , pallat i ri me ashensor.
Gjysem mobiluar
Pamje : Jugu.
Me kontrat porosie.
Vendodha : ish -parku autobuzave perball pallateve te kontaktit.
Cmimi : 35.000 /€

Behet likujdimi dhe me keste.
Mundesi shume e mire per investim.

Per me shume info :
Cel & WhatsApp & Viber
+355 69 566 2209

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
IrisoftProperties
  • IrisoftProperties

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
IrisoftProperties
  • IrisoftProperties