SHITET GARSONIERE 30 M2 NE PLAZH GOLEM DURRES.

 • 20.000€
, Golem
shitje

SHITET GARSONIERE 30 M2 NE PLAZH GOLEM DURRES.

, Golem
 • 20.000€

Details

 • Price: 20.000€
 • Size: 30 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Shitet garsoniere ne plazh Golem Durres me nje siperfaqe 30 m2. Ajo ndodhet ne katin e trete te nje pallari te ri me ashensor me nje distance 150 metra larg detit. Garsonjeria eshte bosh por ka nje plan shume te bukur sistemimi dhe mobilimi te punuar nga studio profesjonale, qe i jepet blersit bashk me shitjen e prones. Prona eshte e perbere nga nje dhome e bollshme , nje tualet i bollshem dhe nje ballkon i madh.
APARTAMENTI SHITET PER 20.000 EURO. OKAZION.

 • Address Golem
 • City Golem

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare