SHITET GARSIONERE NË QENDËR, SHËNGJIN.

 • 33.600€
, Shëngjin
shitje

SHITET GARSIONERE NË QENDËR, SHËNGJIN.

, Shëngjin
 • 33.600€

Details

 • Price: 33.600€
 • Size: 42 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694002428

Description

SHITET GARSIONERE NË QENDËR, SHËNGJIN.

Apartamenti me sipërfaqe prej 42 m2, organizohet në një dhomë të arreduar me të gjitha kushtet e nevojshme për një shtëpi pushimi dhe nje tualet.
Ndodhet në katin e 3-të të banimit, në një kompleks të ri të ndërtuar vitet e fundit.
Prona zotëron dokumentacion të rregullt hipotekor.
Ofrohet në shitje për 33,600 Euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355694002428.

 • Address Shëngjin
 • City Shengjin

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate