SHITET GARAZH NË RRUGËN “FROSINA PLAKU”, TIRANË.

  • 20.000€
, Rruga "Frosina Plaku"
shitje

SHITET GARAZH NË RRUGËN “FROSINA PLAKU”, TIRANË.

, Rruga "Frosina Plaku"
  • 20.000€

Details

  • Price: 20.000€
  • Size: 20 m²
  • Type: garazh
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355697022840

Description

SHITET GARAZH NË RRUGËN “FROSINA PLAKU”, TIRANË.
Prona ndodhet në një nga zonat me akses më të mirë në kryeqytet.
Sipërfaqja e garazhit është 20 m2.
Garazhi është i pajisur me qepen dhe komandohet me pult, duke e bërë shumë të sigurt vendin e parkimit për automjetin.
Çmimi për shitje është 20000 Euro/total.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697022840.

  • Address Rruga "Frosina Plaku"
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate