SHITET: Garazh/ Bllok/Pranë Librit Universitar

 • 33.000€
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET: Garazh/ Bllok/Pranë Librit Universitar

5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 33.000€

Details

 • Price: 33.000€
 • Size: 30 m²
 • Type: garazh
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0672062729

Features

Description

SHITET: Garazh/ Bllok/Pranë Librit Universitar
——————☆☆☆☆☆
▪︎Garazhi ka një sipërfaqe prej 30m2, pozicionim perfekt me dalje nga krahu i rrugës si dhe 1/3 mbi tokë.
▪︎Me pult dhe qepen më vehte, i pështatshëm gjithashtu edhe për magazine ose investim pasi zona ofron 100€/muaj qiradhënien për garazh.
▪︎Për më shumë informacion kontaktoni:
▪︎0672062729
▪︎info@imobiliareprime.com
 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Prime Agency Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prime Agency Imobiliare
 • Prime Agency Imobiliare