SHITET FERME NE PERIFERI TE TIRANES 15. 000 M2 ( okazion)

 • 900.000€
Berzhit

SHITET FERME NE PERIFERI TE TIRANES 15. 000 M2 ( okazion)

Berzhit
 • 900.000€

Details

 • Property ID: 30467
 • Price: 900.000€
 • Property Size: 15000 m²
 • Property Type: ambjent biznesi
 • Property Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet FERME ne periferi te Tiranes me 15.000 M2 . Ferma permban 1200 rrenje peme te te gjitha llojeve, te moshes 20 vjecare, 600 nga te cilat jane ullinje qe kane nje prodhimtari te madhe vaj ulliri. Ferma eshte e organizuar me rruge hyrse dhe dalse, dhe ato te brendshme brenda parcelave. Ferma eshte e organizuar me te gjithe aksesoret ndihmes te funksjonimit. Ferma ka impjantin e vaditjes per cdo rrenje me puse uji te bollshem dhe me linje trefazore.
Ferma ka edhe nje apartament luksos te mobiluar.

SHITET PER NJE CMIM OKAZIONAL 900.000 EURO ( i diskutushem)

Cel : 00355 684044520
Per me shume informacione klikoni linkun: https://www.merlinimobiliare.com

 • Address Berzhit
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare
 • +355684044520

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare