SHITET DYQAN+MAGAZINË NË VASIL SHANTO,TIRANË.

 • 170.000€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET DYQAN+MAGAZINË NË VASIL SHANTO,TIRANË.

5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 170.000€

Details

 • Price: 170.000€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692048884

Description

SHITET DYQAN+MAGAZINË NË VASIL SHANTO,TIRANË.

Ambienti ka një siperfaqe prej 125m2 ku 43m2 është dyqani dhe 82m2 është magazina të dyja me certifikatë pronësie.

Prona ndodhet në zonë lehtësisht të aksesueshme.

Dyqani edhe magazina organizohen në: 1 ambient të bollshëm dhe 1 tualet.

Çmimi i shitjes: 170.000 Euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355692048884.

 • Address Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate