SHITET DYQAN USHQIMORE BASHK ME BIZNESIN 60m2.

 • 150.000€
Selit afer autostrades( unazes re)
shitje

SHITET DYQAN USHQIMORE BASHK ME BIZNESIN 60m2.

Selit afer autostrades( unazes re)
 • 150.000€

Details

 • Property ID: 51258
 • Price: 150.000€
 • Property Size: 60 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: dyqan
 • Property Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Shitet supermaket ne Selit bashk me biznesin dhe mallin ushqimor gjendje. Dyqani ka nje siperfaqe 62 m2 dhe ndodhet ne SELIT afer universitetit MARIN BARLETI. Supermaketi ka nje xhiro prej 2.5 miljon lek te reja ne muaj, Aktualisht eshte ne pune si supermaket me nje sasi malli brenda, rreth 2,5 miljon lek te reja dhe me klientel te vazhdushme. Biznesi ka licens aktive dhe te gjitha paisjet si aksesoret e nevojshme te punes etj te gjitha ne gjendje pune dhe ne sherbim te biznesit.
SHITET DYQANI,BIZNESI ,BASHK ME MALLIN VETEM PER 150.000 Euro.

tel: 00355 684044520

 • Address Selit afer autostrades( unazes re)
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare