SHITET DYQAN TEK KOMUNA PARISIT, Rruga BILAL GOLEMI 65M2.

 • 90.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Rruga Bilal Golemi, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Rruga Bilal Golemi, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 90.000€

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 65 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet Dyqan ose amjent biznesi afer KOMUNES PARISIT tek rruga Bilal Golemi. Ambjenti i biznesit ka nje siperfaqe 64.5m2 dhe nje lartesi 4.5metra. Dyqani ka nje fasad xhami prej 11m linear. Ka nje tualet dhe ka nje ambjent para qe mund te perdoret edhe per tavolina para dyqanit si bar-kafe.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ky ambjent eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi, per bar-kafe, per zyra per biznes fasonerie sic eshte perdorur deri tani, per collsenter etj.
SHITET VETEM PER 90.000 EURO.

Per me shume informacion klikoni ne linkun: http://www.merlinimobiliare.com

 • Address Rruga Bilal Golemi, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare