Shitet Dyqan tek Ish -Ekspozita

 • 415.000€
7 Ekspozita / Gjykata, ish ekspozita

Details

 • Price: 415.000€
 • Size: 41 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0673030308

Description

Ambjent komercial ne shitje tek Ish -Ekspozita ,pjese e godines 93 m e larte ,e cila do te sherbeje si nje ndertese shume funksionale me hapesira komerciale ,rezidenciale dhe komoditete publike .
Siperfaqe e ambjentit 41 m2 .
Kati i 3
Per me shume informacion na kontaktoni …

Cel. : +355 67 303 0308

 • Address ish ekspozita
 • City Tirane
 • Area 7 Ekspozita / Gjykata

Contact Information

View Listings
Grand Property Management

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Grand Property Management
 • Grand Property Management