SHITET DYQAN TEK DON BOSKO 53 M2

 • 127.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET DYQAN TEK DON BOSKO 53 M2

9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 127.000€

Details

 • Price: 127.000€
 • Size: 53 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi, dyqan
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

SHITET DYQAN TEK DON BOSKO 53 M2

Shitet dyqan tek Don Bosko brenda Vizion Plusit. Dyqani ka nje siperfaqe afersisht 53m3.
Dyqani ka aspirator dhe ajer te kondicjonuar. Gjithashtu dyqani ka edhe kamera sigurie, dhe mund te perdoret per zyra si dhe dyqan per cdo lloj aktiviteti tjeter.
SHITET VETEM PER 2.400 Euro/m2. Dyqani 50% te vleres mund te jepet edhe me klering.
Ju mirpresim.

Per me shume informacione klikoni linkun:http://www.merlinimobiliare.com

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare