SHITET DYQAN TEK BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PALLATET AGIMI

 • 550.000€
5 Blloku, Bulevardi Bajram Curri, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET DYQAN TEK BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PALLATET AGIMI

5 Blloku, Bulevardi Bajram Curri, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 550.000€

Details

 • Price: 550.000€
 • Size: 105 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: dyqan
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0682050444

Description

BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PALLATET AGIMI

Dyqani në shitje ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës, te pallatet Agimi, buzë rrugës kryesore. Zona në fjalë është më e kërkuara për dyqane, pasi aty ka lëvizje të madhe këmbësorësh e mjetesh dhe, nga ana tjetër, është zonë ku jeton një popullsi me të ardhura të mëdha, pasi eshte ngjitur me ish – Bllokun.Dyqani në shitje me sipërfaqe faktike 105 m2, pozicionohet në katin përdhe dhe është i ndarë në dy dyqane, ngjitur me njëri-tjetrin. Njëri është 35 m2 dhe tjetri 70 m2. Të dy janë dhënë me qira, për aktivitete të ndryshme. Janë mjaft të mirë funksionalisht dhe kanë nga një banjo secila. Rifiniturat janë tepër cilësore.Dyqani në shitje ka dy pronësi me çertifikatë, njëri me 44 m2 dhe tjetri 41 m2. Me shtesat brenda dhe jashtë, siç është bërë për të gjitha dyqanet buzë rruge te pallatet Agimi, siperfaqja faktike e te dyjave bashke eshte 105 m2. Eshte mjaft i lerverdisshem për zonën dhe për qiranë që paguhet.Shitet si investim me qira te garantuara per te dyja dyqanet 2200 Euro / Muaj

Cmimi: 550.000 Euro

Kontakt: 0682050444

Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/dyqane/ne-shi…pallatet-agimi

 • Address Bulevardi Bajram Curri, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93