SHITET DYQAN TE RRUGA E BOGDANEVE 91.000 EURO

 • 91.000€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
shitje
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 91.000€

Details

 • Price: 91.000€
 • Size: 52 m²
 • Type: dyqan
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET DYQAN
~52 M2
~KATI PERDHE
~AKTUALISHT SHERBEN SI MARKET
~RRUGE KRYESORE
~PRANE SHKOLLES AVNI RUSTEMI,RRUGA E BOGDANEVE
~ME HIPOTEKE
~CMIMI 91.000 EURO (MUNDESI SHITJE DHE SI BIZNES)
KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Rruga e Durrësit, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE