Shitet Dyqan Te Ish Stacioni Trenit

  • 195.000€
, Ish Stacioni i Trenit

Details

  • Price: 195.000€
  • Size: 37 m²
  • Type: dyqan
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355676770475

Description

Dyqani disponon nje siperfaqe prej 37 m2. Eshte i pozicionuar ne katin 0 (perdhes) buze rruge. Dyqani shitet bosh.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

  • Address Ish Stacioni i Trenit
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
  • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
  • Merita Lleshaj