SHITET DYQAN TE FUSHA E AVIACIONIT..!!

  • 180.000€
, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET DYQAN TE FUSHA E AVIACIONIT..!!

, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 180.000€

Details

  • Price: 180.000€
  • Size: 100 m²
  • Bathroom: 1
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355682017333

Description

SHITET DYQAN TE FUSHA E AVIACIONIT…!!

Shitet dyqan me nje siperfaqe 100 m2 ne karin 0 … NE NDERTIM (faza karabina)..!!
Dyqani dodhet te fusha e aviacionit ne nje kompleks te ri ngjitur me kompleksin Turdiu, ne nje pozicjon shume te mire te kompleksit me nje planimetri shume te mire, i pershtatshem per te gjitha llojete e biznesit. Per momentin pa Hipoteke..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 1800 EURO m2 NGA 3000 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL I DYQANEVE NE ATE KOMPLEKS..!!
LIKUJDIM TOTAL…!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Nxitoni te perfitoni nga kjo ofert e limituar ne kohe..!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
dhe websaitin tone
pronaideal.com
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania

  • Address Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
  • Real Estate I-DEAL