SHITET DYQAN, RR. “ZIHNI SAKO”, TIRANË.

  • 85.000€
,

Details

  • Price: 85.000€
  • Size: 45 m²
  • Type: dyqan
  • Status: shitje

Description

SHITET DYQAN, RR. “ZIHNI SAKO”, TIRANË.

Ambienti ka një sipërfaqje prej 45 m2.
Ndodhet në një kompleks të ri pallatesh.

Organizimi i pronës: 1 ambient me fasadë të madhe, gjithashtu dhe një tualet.

Çmimi: 85000 Euro/Total, i negociueshëm.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 68 40 35 476

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DesRealEstate
  • DesRealEstate