SHITET dyqan/njësi : Rruga: Don Bosko

 • 55.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET dyqan/njësi : Rruga: Don Bosko

9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 36 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0672062729

Description

SHITET dyqan/njësi : Rruga: Don Bosko
————————–☆☆☆☆☆
▪︎️Dyqani ka një sipërfaqe prej 36 m2, kat përdhe, pranë hotel Ferrarri. Mundësi e mirë shfrytëzimi oborri pasi ka hapësirë të bollshme dhe fasadë xhami të madh.Lartësi tavani/modifikim edhe në dy ambjente.
▪︎I përshtatshëm për biznese të ndryshme si: farmaci, ushqimorë, bulmet, dyqan mishi/ njësi shërbimi të ndryshme.
▪︎️Çmim shitje 55.000 €
▪︎️Për më shumë informacion kontaktoni:
▪︎0672062729
▪︎info@imobiliareprime.com
 • Address Don Bosko, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Prime Agency Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prime Agency Imobiliare
 • Prime Agency Imobiliare