SHITET dyqan/njësi/ Bulevardi “Gjergj Fishta”

 • 280.000€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET dyqan/njësi/ Bulevardi “Gjergj Fishta”

5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 280.000€

Details

 • Price: 280.000€
 • Size: 65 m²
 • Type: dyqan
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0672062729

Description

SHITET dyqan/njësi/ Bulevardi “Gjergj Fishta”

————————–☆☆☆☆☆

▪️Dyqani ka një sipërfaqe prej 65 m2, kat përdhe.  Mundësi e mirë investimi, dhe ndarje ne dy dyqane, fasadë xhami të madh.

▪︎I përshtatshëm për çdo lloj biznesi.

▪︎Çmim shitje 280.000 €

▪︎Për më shumë informacion kontaktoni:

▪︎0672062729

▪︎info@imobiliareprime.com

▪︎www.imobiliareprime.com

 

 

 • Address Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings
Prime Agency Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prime Agency Imobiliare
 • Prime Agency Imobiliare