SHITET DYQAN NË SKELË, VLORË.

  • 64.300€
,

Details

  • Price: 64.300€
  • Size: 33 m²
  • Type: dyqan
  • Status: shitje

Description

SHITET DYQAN NË SKELË, VLORË.

Dyqani është i përshtatshëm për modele të ndryshme biznesi.

Ka një sipërfaqe prej 33.8 m2.

Prona disponon dokumentacion të rregullt pronësie dhe hipotekor.

Kati 0.

Çmimi për shitje 64.300 Euro/total.

Për më shumë informacione ose vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare