SHITET DYQAN NE SARAND 100m2 TEK RRUGA 5. NE KAT TE PARE

 • 100.000€
Sarand Rruga 5

SHITET DYQAN NE SARAND 100m2 TEK RRUGA 5. NE KAT TE PARE

Sarand Rruga 5
 • 100.000€

Details

 • Property ID: 31551
 • Price: 100.000€
 • Property Size: 100 m²
 • Property Type: dyqan
 • Property Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355 68 40 44 520

Description

Shitet Dyqan tek fillimi i Rruges 5 ne Sarande buze rruges me fasad xhami me vend perpara.
Dyqani mund te perdoret per bar-kafe, dyqan veshjesh dhe per cdo biznes tjeter.
Siperfaqja e dyqanit eshte 100m2.
SHITET ME VETEM PER 1.000 EURO/M2.

 • Address Sarand Rruga 5
 • City Sarande

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare