Shitet Dyqan ne Rezidencen AnA

 • 39.000€
, Rezidenca AnA
shitje

Shitet Dyqan ne Rezidencen AnA

, Rezidenca AnA
 • 39.000€

Details

 • Price: 39.000€
 • Size: 48 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0698822028

Description

Shitet Dyqan me hipoteke ne Rezidencen Ana me cmim nen kosto per mbyllje kantieri. Shkalla: 3

Kati: 1

Sip: 48.5m 2.

epini vlere investimit tuaj ne nje rezidence plote jete dhe totalisht e banueshme .

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Esi Kontakt.al

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Esi Kontakt.al
 • Esi Kontakt.al