Shitet Dyqan ne Rezidencen AnA

  • 23.000€
, Rezidenca AnA
shitje

Shitet Dyqan ne Rezidencen AnA

, Rezidenca AnA
  • 23.000€

Details

  • Price: 23.000€
  • Size: 58 m²
  • Type: dyqan
  • Status: shitje
  • Kati: 1
  • Mob / Tel: 0698822028

Description

Shitet Dyqan me hipoteke ne Rezidencen Ana me cmim nen kosto per mbyllje kantieri. Shkalla: 4 Kati: 1 Sip: 58 m2.

Jepini vlere investimit tuaj ne nje rezidence plote jete dhe totalisht e banueshme .

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Esi Kontakt.al

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Esi Kontakt.al
  • Esi Kontakt.al