Shitet Dyqan ne Rezidencen AnA

 • 70.000€
Rezidenca AnA

Shitet Dyqan ne Rezidencen AnA

Rezidenca AnA
 • 70.000€

Details

 • Property ID: 15655
 • Price: 70.000€
 • Property Size: 87 m²
 • Bathroom: 1
 • Property Type: dyqan
 • Property Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0698822028

Description

Shitet Dyqan me hipoteke ne Rezidencen Ana me cmim nen kosto per mbyllje kantieri.

Sip: 86.80 m2.

Jepini vlere investimit tuaj ne nje rezidence plote jete dhe totalisht e banueshme .

 • City Tirane

Compare listings

Compare
Esi Kontakt.al
 • Esi Kontakt.al