SHITET DYQAN NË DON BOSKO, TIRANË

  • 68.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja,
shitje

SHITET DYQAN NË DON BOSKO, TIRANË

9 Don Bosko / Jordan Misja,
  • 68.000€

Details

  • Price: 68.000€
  • Size: 45 m²
  • Type: dyqan
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355 69 60 50 092

Description

Shitet dyqan në “Don Bosko”, Tiranë. Dyqani është në një zonë shumë të mirë të Tiranës në një pallat të ri. Ka 1 tualet si dhe një fasadë të madhe.
Dyqani ka një sipërfaqe prej 45 m2.
Shitet me një çmimi prej 68 000 euro/total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 60 50 092

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-dyqan-ne-don-bosko-tirane/

Address

  • City Tirane
  • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate