Shitet dyqan me hipoteke ne kompleksin Magnet.

 • 96.000€
Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitet dyqan me hipoteke ne kompleksin Magnet.

Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 96.000€

Details

 • Property ID: 15975
 • Price: 96.000€
 • Property Size: 64 m²
 • Bathroom: 1
 • Property Type: dyqan
 • Property Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0698822028

Description

Nje kompleks me 14 objekte dhe totalisht te banueshem,
Arkitektura e thjeshtë, ambjentet sportive, hapsirat e perbashketa te gjelbëruara, ndertime ekologjike dhe arkitekturë afatgjatë.

 • Address Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Parku / Globe / Fabrika Bukes

Compare listings

Compare
Esi Kontakt.al
 • Esi Kontakt.al