SHITET DYQAN ASTIR ,TIRANË.

  • 217.500€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
  • 217.500€

Details

  • Price: 217.500€
  • Size: 145 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje

Description

SHITET DYQAN ASTIR ,TIRANË.

 

Çmimi : 217500 euro

Sipërfaqja: 145 m²

 

Vendndodhja: Astir

Dyqani ndodhet në katin 0 të një palkati të mirëadministruar . Organizimi I tij konsiston në një hapësirë boshe + 1 tualet. Ka një sipërfaqe prej 145 m ². Dyqani ështe I ndarë në dy ambiente  të ndryshme por mund të përdoret dhe si një dyqan I vetëm Një mundësi shumë e mirë investim si edhe për të zhvilluar biznesin apo aktivitetin tuaj . Vendndodhja e tij është avantazh kryesor që krijon klientel të gjerë për biznese dhe është shumë lehtë I aksesueshëm.

 

Për më shumë detaje kontaktoni !

0697032241

  • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
  • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta