Shitet Dyqan Aktualisht me Qera

 • 135.000€
, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet Dyqan Aktualisht me Qera

, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 135.000€

Details

 • Price: 135.000€
 • Size: 25 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0694822228

Description

Shitet Ambjent Biznesi 25m buze rruge kryesore dhe me fasade xhami,aktualisht eshte me Qera.
Eshte e pershtashme per cfare dolloj biznesi,zyra avokatie,farmacie,telefonash.Aktualisht qeraxhiut i ka ngelur dhe 2 vjet qera ne kontrate.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume kontaktoni ne : 0694822228

 • Address Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare "SARAJ"
 • Agjensi Imobiliare "SARAJ"