SHITET DYQAN 42 M2 NE SELITE 180.000€

 • 180.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Isuf Elezi, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Isuf Elezi, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 180.000€

Details

 • Price: 180.000€
 • Size: 48 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET DYQAN
~ 48 M2
~ RRUGA ISUF ELEZI
~ SELITE
~ BUZE RRUGES KRYESORE
~ PRANE BIZNESIT NDODHEN 4 SHKOLLA FILLORE DHE TE MESME
~ PREJ 17 VITESH KANCELARI
~ KLIENTEL TE RREGULLT
~ CMIMI 180.000€
KONTAKTONI 0676722221
G400

 • Address Rruga Isuf Elezi, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE