SHITET DUPLEX + VERANDË NË SELITË PRANË KOPSHTIT BOTANIK, TIRANË

 • 414.000€
, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
shitje
, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • 414.000€

Details

 • Price: 414.000€
 • Size: 265 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3

Description

SHITET DUPLEX + VERANDË NË SELITË PRANË KOPSHTIT BOTANIK, TIRANË

 

SIPËRFAQE NETO :162.8+66 m²

SIPËRFAQE E PËRBASHKËT :36 m²

SIPËRFAQE TOTALE : 264.80 m²

SIPËRFAQE VERANDE : 59.80 m²

Çmimi  apartamentit :1350 euro/ m²

Çmimi  verandës : 950 euro / m²

Vendndodhja: Selitë pranë kopshtit botanik, Tiranë

 

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 264 m² dhe ndodhet në katin e 3-të banimit , Duplexi organizohet nga kati I poshtëm me 2 dhoma gjumi, 1 kuzhinë, 1 ambient ndenje , 2 tualete , 1 depo dhe veranda. Kati I sipërm organizohet nga 2 dhoma gjumi 1 tualet si dhe 1 ballkon .

 

Organizimi

-Kati 1

2 Dhoma gjumi

1 Kuzhinë

1 Ambient ndenje

2 Tualete

1 Depo

1 Verandë

-Kati 2

2 Dhoma gjumi

1 Tualet

1 Ballkon

 

 

Për më shumë detaje kontaktoni:

0697032241

 • Address Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta