SHITET DUPLEX TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT

 • 275.000€
, Kodra e Diellit
shitje

SHITET DUPLEX TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT

, Kodra e Diellit
 • 275.000€

Details

 • Price: 275.000€
 • Size: 200 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696484888

Description

Tek Rezidenca Kodra e Diellit shitet Duplex super Luksoz bashke me 2 parkime te mbyllura, me nje investim mobilimi 100 mije euro.
Duplexi organizohet ne 1 sallon te madh, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me mermer dhe me rezistenca ngohje nga dyshemeja,

me panel diellor, me sistem chiller me oxhak me dru, i gjithe apartamenti eshte i veshur me parket Druri shume cilesor.

Ka nje pamje spektakolare te Tiranes .
Per cdo informacion kontaktoni ne numrin e telefonit 0696484888 per nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…dra-e-diellit/

 • Address Kodra e Diellit
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate