Shitet Duplex super Luksoz

 • 250.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Rezidenca Kodra e Diellit
shitje

Shitet Duplex super Luksoz

5 Selite / Kodra e Diellit, Rezidenca Kodra e Diellit
 • 250.000€

Details

 • Price: 250.000€
 • Size: 169 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696484888

Description

Tek Rezidenca Kodra e Diellit shitet Duplex super Luksoz bashke me 2 parkime te mbyllura, me nje investim mobilimi 100 mije euro.
Duplexi organizohet ne 1 sallon te madh, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me mermer dhe me rezistenca ngohje nga dyshemeja, me panel diellor, me sistem ciller, me oxhak me dru, i gjithe apartamenti eshte i veshur me parket Druri shume cilesor. Ka nje pamje spektakolare te Tiranes.
Per cdo informacion kontaktoni ne numrin 0696484888 per nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…-super-luksoz/

 • Address Rezidenca Kodra e Diellit
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate