SHITET DUPLEX PRANË SPITALIT AMERIKAN 3, KOMPLEKSI GOLDEN PARK , TIRANË

 • 150.000€
, Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
shitje
, Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 160 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1

Description

SHITET DUPLEX PRANË SPITALIT AMERIKAN 3, KOMPLEKSI GOLDEN PARK , TIRANË

 

Sipërfaqe neto :160 m2 neto

 

Çmimi  apartamentit :150,000 euro

 

 

Vendndodhja: Kompleksi Golden Park , Tiranë

 

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 160 m² dhe ndodhet në katin e 1 -të banimit , Duplexi organizohet nga kati I poshtëm me 1 dhomë gjumi me dhomë garderobe brenda , 1 kuzhinë+ ambient ndenje ,2 ballkone .Kati I sipërm organizohet nga 2 dhoma gjumi 2 tualete.

 

Organizimi

-Kati 1

1 Dhomë gjumi  + garderobë

1 Ambient ndenje  + gatimi

2 Ballkone

 

-Kati 2

2 Dhoma gjumi

2 Tualete

 

 

 

Për më shumë detaje kontaktoni:

0697032241

 • Address Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta