Shitet duplex, Pogradec

 • 75.000€
, Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
shitje
, Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 00355697099920

Description

Shitet duplex pranë qendrës në Pogradec. Super apartament me punime cilësore. I vendosur në një qytet shumë të qetë dhe mjaft të preferuar për sezonin veror dhe jo vetëm. Një qytet i cili ofron qetësinë, ajrin e pastër dhe freskinë që ofron liqeni.
Apartamenti për shitje ka një sipërfaqe prej 105 m2 dhe tipologji 2+1. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Ndodhet në katin e pestë banim, pallat me ashensor. Apartamenti disponon kondicioner në cdo dhomë dhe mobilim modern me punime druri. Të gjitha punimet janë nga më cilësoret.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
 • City Pogradec

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
 • falcon_korce