Shitet, Duplex, Ne Vollga, Durres 210,000 € (VO23792)

 • 210.000€
, Durres Vollga
shitje

Shitet, Duplex, Ne Vollga, Durres 210,000 € (VO23792)

, Durres Vollga
 • 210.000€

Details

 • Price: 210.000€
 • Size: 276 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696044464

Description

Informacion mbi duplex-in:
• Kati i 6-7.
• Sipërfaqja totale e apartamentit: 276 m2.
• Sipërfaqja e brendshme: 150m2.
• Sipërfaqja e verandes: 126m2.
Duplexi disponon:
• Ambient ndenjie.
• Ambient gatimi.
• 3 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete.
• 2 Ballkone.
• Verande 126m2.
Detaje të tjera:
• I Investuar deri në detaje.
• I mobiluar.
• Punime cilësore.
• Me pamje deti.
• Me ashensor.
• Me hipotekë.
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.

Vendndodhja e Duplexit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).

Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Durres Vollga
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FUTUREHOMEVOLLGA
 • FUTUREHOMEVOLLGA