Shitet Duplex ne Shkembin e Kavajes

  • 84.000€
, Shkembi i Kavajes

Details

  • Price: 84.000€
  • Size: 120 m²
  • Rooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 355695509143

Description

Shitet dublex ne zonen e Shkembit te Kavajes
Sipërfaqje:60m2 + 60m2= 120m2 total
Pajisur me Çertifikatë Pronesie
Kati 5
E Mobiluar
Me verande te bollshme
Posedon nje magazine dhe dalje ne katin e fundit tarrace.
100 metra nga deti
Çmimi: 84.000 €uro!

  • Address Shkembi i Kavajes

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Hibrid Lika
  • Hibrid Lika