Shitet, Duplex, Fresku, Tiranë 143,000 € ID: OPP+19264

 • 143.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Duplex, Fresku, Tiranë 143,000 € ID: OPP+19264

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 143.000€

Details

 • Price: 143.000€
 • Size: 190 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692542681

Features

Description

Shitet, Duplex 3+1, në zonën e Freskut, rruga e Dajtit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 190 m2.
• Kati i 5-të & i 6-të.
• Orientim Lindje-Perëndim-Jug.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Organizimi:
Kati 1: Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet me dritare, depo, ballkon i mbyllur i përshtatur në kuzhinë funksionale, verandë.
Kati 2: 2 dhoma gjumi, ambjent ndenjie, tualet me vaskë, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar deri në detaje: vetrata dopio xham, shtruar me parket, oxhak funksional, kondicioner.
• I mobiluar.
• Ndërtim i ri.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
• Mundësi parkimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +