Shitet, Duplex , Fresku, Tiranë 117,000 € ID: OPP+18969

 • 117.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, fresku
shitje

Shitet, Duplex , Fresku, Tiranë 117,000 € ID: OPP+18969

3 Fresku / Linze / Dajt, fresku
 • 117.000€

Details

 • Price: 117.000€
 • Size: 160 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355696141644

Description

Shitet, Duplex 2+1, tek Fresku në rrugën “Dajtit” pranë “Restorant Qesarakës”.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja: 160 m2.
• Kati i 5 dhe 6..
• Ndërtim i Ri.
Organizimi: Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 3 tualete, ballkon.
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubaturë e rregullt.
• Orientim jug-lindje-perëndim.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Cilësime të tjera:
• Punime cilësore.
• Me parket.
• Me sistem kondicionimi.
• Mundësi Parkimi (Garazh).
• Bosh.
• Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address fresku
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +