SHITET DUPLEX 3+1+1+VERAND LAGJA 10 DURRES.

 • 120.000€
, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje
, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 240 m²
 • Rooms: 5
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692121277

Description

Pjes e nje ndertimi 3 katesh nga te cilat kati i dyt dhe i tret jan me hyrje te vecuar dhe me oborr.
Siperfaqja totale esht 240 m2 e ndare ne dy kate i 2 eshte 125m2 dhe i 3 eshte 115m2
Ambjenti organizohet ne dy kate nga te cilat kati i dyt ka 3 dhoma gjumi 1 dhom pritje 1 soxhorno dhe nje banjo.
Kati i 3 esht hapsir boshe ku mund ta organizoni si mbas deshires.
Specifike vecant ne katin e 2 esht punimi i vecant i dyshemes me punime unike dekorative.
Disponon dekumentacjon te rregullt.
Per me shum informacjone ose vizit ne prone na kontaktoni

+355692121277

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Blerim Fetau

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Blerim Fetau
 • Blerim Fetau