SHITET DUPLEX 3+1 TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT 1 ! ID: Billion478

 • 180.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

SHITET DUPLEX 3+1 TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT 1 ! ID: Billion478

5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 180.000€

Details

 • Price: 180.000€
 • Size: 160 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET DUPLEX 3+1 TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT 1 !
ID: Billion478
Dupleksi ndodhet ne Rezidencen Kodra e Diellit 1,nje zone qe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per jetese. Rezidenca karakterizohet nga qetesia, pastertia, siguria dhe administrimi mjaft i mire. Kati i pare i dupleksit organizohet nga korridori, sallon i pritjes, ambienti i gatimit, nje verande dhe nje tualet i madh. Ne sallonin e pritjes ndodhet oxhaku i cili eshte funksional duke e bere ambjentin me te kendshem. Kati i dyte i dupleksit perbehet nga 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Te gjitha ambientet e ketij dupleksi kane nje mobilim modern. Dupleksi eshte perdorur shume pak per shkak se pronaret kane jetuar jashte vendit. Orientimi eshte kryesisht Jug. Ka sistem qendror ngrohje-ftohje. Kati i pare ka nje siperfaqe prej 62.2 m2 ndersa kati i dyte 57.9 m2. Siperfaqja totale e duplex-it eshte 160m2 bashke me siperfaqet e perbashketa. Dupleksi shitet i mobiluar si ne foto. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/1697/shitet-duplex-3-1-tek-rezidenca-kodra-e-diellit-1-billion478.html

 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate