Shitet Dublex, Rruga e Kavajes

 • 410.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • 410.000€

Details

 • Price: 410.000€
 • Size: 182 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 12
 • Mob / Tel: 00355694070771

Description

Shitet Dublex

Adresa: Rezidenca Garden Building , Rruga e Kavajes Tiranë

Specifikat e pronës:

-Siperfaqe 182.1 m2

-Kati 12-13

-Orjentimi Lindje

Organizimi:

Ambient ndenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi , 2 tualet, ballkon.

Avantazhe:

– Ndriçim natyral.

– Totalisht i mobiluar dhe investuar ne detaje .

-Punime cilësore

Per një konsulence te plote per pronen ne menaxhim, si dhe nje vizite nga afer ne prone na kontaktoni!

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3