SHITET DUBLEKS NE KOMPLEKSIN LURA 2

 • 160.000€
, Kompleksin rezidencial Lura 2 ne gjirin e Lalzi
shitje

SHITET DUBLEKS NE KOMPLEKSIN LURA 2

, Kompleksin rezidencial Lura 2 ne gjirin e Lalzi
 • 160.000€

Details

 • Price: 160.000€
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet dubleks ne kompleksin rezidencial Lura 2 ne gjirin e Lalzit.
Dubleksi eshte i organizuar ne katin e pare ne 1 sallon ,kuzhine dhe 1 tualet.
Ne katin e dyte eshte i organizuar ne 1 dhome matrimoniale, 1 dhome gjumi per femije dhe 1 tualet.
Dubleksi ka dhe nje verande prej 38 m2 se bashku me 150 m2 hapsire te gjelber.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone telefononi ne numrin 0692033500.

 • Address Kompleksin rezidencial Lura 2 ne gjirin e Lalzi
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate