SHITET BIZNESI SERVIS MAKINASH afër Spitalit “Amerikan 3”

 • 73.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Rruga Kavajes, Pezë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1038, Albaniax
shitje
6 Yzberisht / Misto Mame, Rruga Kavajes, Pezë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1038, Albaniax
 • 73.000€

Details

 • Price: 73.000€
 • Size: 800 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi, garazh
 • Status: shitje

Description

SHITET BIZNESI SERVIS MAKINASH afër Spitalit ”Amerikan 3”
👉Biznesi zhvillohet në ambjent një katësh me sipërfaqe 800 m2, me kontrate Qiraje afatgjate
👉Investim i vitit 2019
👉4 ura + furrë lyerje + pajisje për auto lyerje
👉Kontratë e rregullt dhe afatgjatë me qiradhënësin
👉Klientelë e ngritur me kontrata shërbimi
👉VLERA INVESTIMIT: 73’000 €
(* Foto jo reale e ambjentit)
Kontaktoni për një vizitë në pronë:
📞0694370227
 • Address Rruga Kavajes, Pezë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1038, Albaniax
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat