SHITET BIZNESI NË PARRUCË, SHKODËR

 • 3.000€
, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
shitje

SHITET BIZNESI NË PARRUCË, SHKODËR

, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • 3.000€

Details

 • Price: 3.000€
 • Size: 22 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355694002428

Description

SHITET BIZNESI NË PARRUCË, SHKODËR

Sipërfaqe totale- 22m2.

Biznesi ka klientë të rregullt dhe të ardhura të kënaqshme.

Ndodhet në Parrucë në rrugë kryesore.

Qiraja e ambjentit është 30.000 mijë lekë/muaj.

Biznesi shitet për 3.000 euro.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355694002428

 • Address Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • City Shkoder

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate