Shitet Biznes Tabakino Tek Ambasada Turke

 • 9.000€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet Biznes Tabakino Tek Ambasada Turke

5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 9.000€

Details

 • Price: 9.000€
 • Size: 15 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 069 952 3604

Description

Prane Ambasades Turke, rruga Isuf Elezi, shitet biznes Tabakino, ne pallat ekszistues, kati 0. Siperfaqe 15 m2, i kompletuar me mall brenda dhe sistem ngrohje. Biznesi ka klientele te rregullt, dhe xhiro mujore te kenaqshme. Zone shume e favorshme per aktivitetin me levizje te shumte te njerezve.

Shitet 9000 euro

 • Address Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal