SHITET BAR RESTORANT PRANË KUPOLËS NË LAPRAKË, TIRANË

  • 350.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga At Zef Valentini, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga At Zef Valentini, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
  • 350.000€

Details

  • Price: 350.000€
  • Size: 155 m²
  • Type: ambjent biznesi, Apartament
  • Status: shitje

Description

SHITET BAR RESTORANT PRANË KUPOLËS NË LAPRAKË, TIRANË

 

Çmimi:2300euro/m2
Sipërfaqja: 155 m2
Vendndodhja: Rruga At Zef Valentini, Tiranë

 

Biznesi eshte i shfrytezueshem si Resorant dhe Katering. Ambienti eshte 155 m2 total, duke perfshire dhe guzhinen e gatimit. Aktualisht biznesi eshte Restorant me llojshmeri te ndryshme gatimesh, duke perfshire dhe ato tradicionale Shqiptare. Biznesi ofron dhe sherbime Kateringu. Ka nje klientele te garantuar prej vitesh.Ambienti ka mundesi zgjerimi sipas kerkesave te bleresit.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

 

Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni.
0692048884

  • Address Rruga At Zef Valentini, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
  • City Tirane
  • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta